NASZE USŁUGI

Wirtualny dyrektor finansowy

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji typu start up oraz wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z usług oraz wiedzy Dyrektora Finansowego bez potrzeby zatrudniania i utrzymywania go na cały etat.

Oferujemy:

Pomoc we wdrażaniu programów księgowych, systemów raportowania oraz analizy niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji biznesowych;

Audyt oraz mapowanie procesów organizacyjnych w celu zwiększenia efektywności oraz przeciwdziałaniu nadużyciom

Tworzenie procedur księgowych oraz biznesowych dzięki którym zwiększycie Państwo rentowność swojego biznesu

Doradztwo biznesowe

Szkolenia oraz konsultacje finansowe dla działów sprzedaży, produkcji, właścicieli firm

Pomoc w tworzeniu oraz wdrożeniu krótko- i długoterminowej strategii firmy

Pomoc w przygotowaniu rocznego budżetu oraz oraz kontrola realizacji

Zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa

Analizy finansowe

Analizy rentowności projektów, sprzedaży, produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą którą możecie Państwo otrzymać w pakiecie korzystając z usług naszego Wirtualnego Dyrektora Finansowego.

Jeżeli w poniższej ofercie nie znaleźliście Państwo wszystkiego czego szukaliście zapraszamy do kontaktu oraz złożenia zapytania.

Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się realizować projekty tworzone na miarę oczekiwań naszych klientów a poniższa oferta ma charakter poglądowy ponieważ możemy znacznie więcej.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ronin Consulting z siedzibą w Grądach przy ulicy Podleśna 25e, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.